Ліга Project Delta

Рейтинговий Сезон Літо 2024.

Image

Рейтинговий Сезон Зима + Весна 2024

Image

Команди ліги project Delta

Image
Image

Все, що треба знати про альфа-тест ліги Project Delta

Стартував альфа-тест ліги із військового лазертагу Miles Protocol. Тепер наші прості збірні ігри переросли у щось трошки більше і професійніше. Але і прості збірні ігри нікуди не ділися. Вони проходять щонеділі на 10:00 год., як і зазвичай. Ми поділилися поки що на дві групи "А" та "B", де група "А" - це гравці з великим досвідом та високими професійними навичками гри, а група "B" - це гравці, які зіграли меншу кількість ігор і удосконалюють свою майстерність, щоб попасти в групу "А". 

Як попасти в лігу? 
- Потрібно приходити на збірні ігри і після 5-тої гри подати заявку, щоб попасти в групу "B".

Як попасти в групу "А"?

- Потрібно грати краще за всіх у групі "B", а у кінці кожного тижня будуть проходити ігри для переходу між групами. Три перших гравці групи "B" з найвищим рейтингом  будуть змагатися з трьома гравцями з групи "А" (13,14,15-те місце) за контрольну точку до двох перемог.

Що таке рейтингова система?

- Простими словами - це ваш рейтинг під час гри, перемножений на ваше К/D, де "К"-це вбивства, а "D"- це смерті.

Що мене чекає у майбутньому, як гравця ліги?

- Багато турнірів, змагань, івентів, а також з часом прямі трансляції, та ігри за непогані призові). Ну і великі знижки на самі тренування і збірні ігри.

Щоб задати більше запитань - добався до нашого телеграм каналу, посилання на який є нижче, тицяй на кнопку). Будь у курсі всіх подій ліги та збірних ігор.ЗБІРНІ ІГРИ

ТРЕНУВАННЯ

ГРАВЦІ

КОМАНДИ

Топ 10 гравців