Лазертаг
Лазертаг Львів - клуб Дельта
Готові замовити лазертаг у Львові! Залишайте заявку!
Ціна: від 300 грн.
Image

Лазертаг Delta це:

1. Командна гра, де кожен виконує свою роль на полі бою: Штурмовик, Снайпер, Медик.
2. Цікаві режими ігор: захоплення контрольної точки, гра на розмінування бомби, гра на звільнення заручників, та багато інших сценаріїв.
3. Військова технологія (miles tag protocol), яка забезпечує реальні характеристики зброї, дальність вистрілу до 600м. Висока точність коліматорних та оптичних прицілів.
4. Детальна статистика кожного гравця.
5. Гра відбувається безперервно, ти завжди в бою.
6. Можуть грати діти від 6 років.
7. Море адреналіну, нових вражень та чудово проведений час.
Image
Image

Правила гри та особливості Лазертагу:

 1. Лазертаг Львів є найбезпечнішою грою із застосуванням муляжів зброї. Адже військова технологія (miles tag protocol) забезпечує безконтактну гру. Тобто зі зброї вилітають невидимі інфрачервоні промені, такі самі, як у пульта для перемикання каналів в телевізорі. Вони є абсолютно безпечними для людського здоров'я.
 2. У лазертазі неможливо змахлювати, адже за грою слідкує найновіша електроніка.
 3. Під час гри зброя фіксує усе, що відбувається на полі бою, записується детальна статистика кожного гравця.
 4. В грі є шість досягнень:
 • Знищувач - гравець, який зробив найбільшу кількість попадань в противників.
 • Снайпер - гравець з найвищою точністю.
 • Камікадзе - гравець з найбільшою кількістю смертей.
 • Безсмертний - гравець, в якого найменше поранень.
 • Воїн - гравець з найвищим рейтингом гри, тобто який сумарно найкраще зіграв від усіх.
 • Рембо - гравець, який вистріляв найбільшу кількість куль.
     5.  Гра у лазертаг відбувається безперервно, тобто, коли вас вбивають або в вас закінчуються боєприпаси, ви завжди можете їх поповнити собі на вашій базі.
     6.  Якщо ви граєту у лазертаг у Львові на закинутих будівлях або у небезпечних місцях - то завжди потрібно слідкувати за собою, щоб не травмуватися.

Що таке лазертаг в клубі Дельта?

Тактичні поради

Image

Тактичні поради від клубу DELTA

 1. Якість вашої гри у лазертаг напряму залежить від того, як ви цілитесь. Адже у лазертазі зброя є надзвичайно точною. Для того, щоб попадати, потрібно цілитися в пов'язку з датчиками пораження на голові гравця.
 2. Виконуйте завжди свою роль у грі.
 3. Снайпер повинен прикривати свою команду з далекої відстані. Займати тактичні позиції, які б надавали перевагу команді. Бути непомітним для чужої команди.
 4. Штурмовик повинен захоплювати контрольні пункти, активно просуватися по полі бою, руйнувати оборону чужої команди. Він є ініціатором усіх бойових дій, які відбуваються на полі бою. Ні один напад та захоплення контрольного пункту не повинен проходити без участі штурмовика.
 5. Автоматчик повинен обороняти контрольні пункти, активно просуватися флангами та займати ключові позиції для оборони. Завдяки великій кількості боєприпасів та високій скорострільності автоматчик забезпечує довгу вогневу підтримку для штурмовиків.
 6. Завжди обговорюйте з командою свої дії на полі бою, складайте тактики гри, адже скоординовані та чіткі дії на полі бою - це завжди перемога.
 7. Не забувайте про фланги, адже чим якісніше ви контролюєте дії противника на полі бою, тим більше шансів на перемогу.
 8. Завжди, коли замічаєте противника, спочатку постарайтеся його вибити з гри, а потім - просуватися по полі бою, бо цілитися в русі - нелегко.
 9. Стріляйте завжди малими чергами, так ви економите боєприпаси і збільшуєте свою точність.

Вигляд Зброї 3D

Галерея

Відео Галерея гри в Лазертаг у Львові

Арсенал

Image

Опис

У нашому клубі найбільший арсенал лазертаг зброї. Вся зброя ділиться на три категорії: штурмові гвинтівки, пістолет-кулемети, снайперські гвинтівки. Також у клубі є безліч додаткових гаджетів для гри, які поділяються на організаційні та ігрові.
До організаційних належать: контрольна точка, командний пункт, електронний прапор, імітація вибухового пристрою, в народі "БОМБА".
А до ігрових належить: електронний ніж, гранати, медик, міна клеймор. Наша зброя вся оснащена коліматорними прицілами, які забезпечать вам високу точність стрільби.