• Пейнтбол

  Пейнтбол

  ПЕЙНТБОЛ – ЦЕ ПРИГОДА – ОСЬ ЙОГО НАЙБІЛЬША ПЕРЕВАГА СЕРЕД ІНШИХ ВИДІВ СПОРТУ. ГРА ІМІТУЄ БІЙ ( ВІЙНУ ) НА ОБМЕЖЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ІЗ ПРИРОДНІМИ ЧИ ШТУЧНИМИ ПЕРЕШКОДАМИ ТА РІЗНОМАНІТНИМИ УКРИТТЯМИ. Найбільші поля для гри у пейнтбол у Львові.

 • Лазертаг

  Лазертаг

  Військовий Лазертаг. Лазертаг Львів ціна. Дитячий Пейнтбол. Лазертаг на Стрийській. Лазерний пейнтбол.

 • Корпоративний відпочинок

  Корпоративний відпочинок

  Клуб Delta забезпечить Вам найкращу організацію вашого корпоративу. Кейтерінг та оргінізація змагань з пейнтболу, лазертагу, або страйкболу. Забезпечатьвам Веселе та активне проведення часу. А також збільшать ваш командний дух.

 • Страйкбол

  Страйкбол

  Страйкбол Дельта Львів Командна гра з відтворенням реальних бойових дій. Реальні макети зброї та піротехніка не дадуть вам шансів заскучати підчас гри.

 • Ціни на гру

  Ціни на гру

  Ціни на пейнтбол у Львові. Клуб Дельта завжди лояльний до своїх клієнтів. Висока якість послуг та обслуговування. Сезонні та постійні знижки, а також акції. Подарунки іменинникам.

Water Wars

Water Wars "Водяні Війни" Нова послуга в клубі Дельта. Прийшло гаряче літо і того, щоб освіжитися ми запускаємо нову послугу.

Фото

Water Wars Delta Water Wars Delta Water Wars Delta Water Wars Delta

Water Wars Delta  Water Wars Delta

Water Wars "Водяні Війни весела і цікава гра для дорослих та дітей. Найкращи спосіб відпочити в гарячий день. Головною місією є якомога більше перенести води для своєї команди, а також намочити якомога більше противників.

Відео гри в Водяні Війни клуб Дельта

Правила гри

Головне правило розважатися як можеш).  Для перемоги потрібно намочити якомога більше противників, а також наносити багато води в командний резервуар. Як і завжди в пейнтболі, або лазертазі ми ділимося на дві команди синіх та червоних. Для кожної команди на базі приготовлено великий резервуар з водою, з якого всі гравці набирають собі воду. Також кожному гравцеві видається водяна гвинтівка та фляга для переносу води. Завдяки командним діям гравці носять воду в командний резервуар. В резервуар можуть заливати воду тільки живі не намочені гравці. А ті кого намочили змушені вернутися на базу до резервуару, поповнити запаси води і продовжувати гру. Раунди тривають по 10 хвилин. Команда, яка за цей час набере більше води в командний резервуар перемагає.

Освіжайся гарячим літом разом з клубом Дельта.

Ціна на гру.

1 година = 100 грн.

Замовити гру можна за телефоном: +38 098 42 62 426