• Пейнтбол

  Пейнтбол

  ПЕЙНТБОЛ – ЦЕ ПРИГОДА – ОСЬ ЙОГО НАЙБІЛЬША ПЕРЕВАГА СЕРЕД ІНШИХ ВИДІВ СПОРТУ. ГРА ІМІТУЄ БІЙ ( ВІЙНУ ) НА ОБМЕЖЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ІЗ ПРИРОДНІМИ ЧИ ШТУЧНИМИ ПЕРЕШКОДАМИ ТА РІЗНОМАНІТНИМИ УКРИТТЯМИ. Найбільші поля для гри у пейнтбол у Львові.

 • Лазертаг

  Лазертаг

  Військовий Лазертаг. Лазертаг Львів ціна. Дитячий Пейнтбол. Лазертаг на Стрийській. Лазерний пейнтбол.

 • Корпоративний відпочинок

  Корпоративний відпочинок

  Клуб Delta забезпечить Вам найкращу організацію вашого корпоративу. Кейтерінг та оргінізація змагань з пейнтболу, лазертагу, або страйкболу. Забезпечатьвам Веселе та активне проведення часу. А також збільшать ваш командний дух.

 • Страйкбол

  Страйкбол

  Страйкбол Дельта Львів Командна гра з відтворенням реальних бойових дій. Реальні макети зброї та піротехніка не дадуть вам шансів заскучати підчас гри.

 • Ціни на гру

  Ціни на гру

  Ціни на пейнтбол у Львові. Клуб Дельта завжди лояльний до своїх клієнтів. Висока якість послуг та обслуговування. Сезонні та постійні знижки, а також акції. Подарунки іменинникам.

Майданчики

 №1 Delta Field (NEW)

Фото майданчика 

Delta Field 1     Delta Field 2   

Майданчик розташований на вул. Стрийській 179. м.Львів    ( іподром )

Опис

Майданчик Delta Field створювався на основі багаторічного досвіду гри в пейнтбол та лазертаг. Також при його побудові ми взяли за основу центр з карти "Fy_snow", це чотири великих куби в центрі карти. Планувалося на почутку просто відтворити карту "Fy_snow" з гри Counter-Strike 1.6, але при замірах виявилося, що карта буде замалою для гри в реальному житті. Так ми вирішили добавити ще фігур на поле. І так получилося наше поле Delta Field. Крім того ми відтворили наш майданчик в грі Counter-Strike: Global Offensive кожен бажаючий може завантажити собі нашу карту і грати на ній віртуально. 

 Характеристики: 

- Розмір 80x40м. - Можливість грати пейнтбол, страйкбол, лазертаг, водяні війни. - Висока безпека гри. - Велика кількість укриттів. - Легко добратися. - На території є альтанки. - Можливість проведення турнірів та змагань. - Роздягалки та туалети.

Коротке відео майданчика

Схема поля

Delta Field схема поля

3d огляд поля

 


№2 Закинута школа Брюховичі

shd  shd2  shd3

Майданчик розташований в смт. Брюховичі 7 км. від Львова.

Характеристики: 

- Розмір 200x300м. - Можливість грати пейнтбол, страйкбол, лазертаг. - Низька безпека гри. - Недобудована будівля та укриття. - Легко добратися. - Можливість гри в дощ.

Схема поля

shd1


 

№3 Закинута котельня на Зеленій

kot1  kot2  kot3

Майданчик розташований на вул. Надійна м.Львів.

Характеристики: 

- Розмір 200x150м. - Можливість грати пейнтбол, страйкбол, лазертаг. - Низька безпека гри. - Закинута котельня та природні укриття. - Потрібно добиратися на своєму транспорті. - Можливість гри в дощ. -Вклика кількість укриттів. - Гра проводиться в середені будівлі та зовні.

Схема поля

kot