• Пейнтбол

  Пейнтбол

  ПЕЙНТБОЛ – ЦЕ ПРИГОДА – ОСЬ ЙОГО НАЙБІЛЬША ПЕРЕВАГА СЕРЕД ІНШИХ ВИДІВ СПОРТУ. ГРА ІМІТУЄ БІЙ ( ВІЙНУ ) НА ОБМЕЖЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ІЗ ПРИРОДНІМИ ЧИ ШТУЧНИМИ ПЕРЕШКОДАМИ ТА РІЗНОМАНІТНИМИ УКРИТТЯМИ. Найбільші поля для гри у пейнтбол у Львові.

 • Лазертаг

  Лазертаг

  Військовий Лазертаг. Лазертаг Львів ціна. Дитячий Пейнтбол. Лазертаг на Стрийській. Лазерний пейнтбол.

 • Корпоративний відпочинок

  Корпоративний відпочинок

  Клуб Delta забезпечить Вам найкращу організацію вашого корпоративу. Кейтерінг та оргінізація змагань з пейнтболу, лазертагу, або страйкболу. Забезпечатьвам Веселе та активне проведення часу. А також збільшать ваш командний дух.

 • Страйкбол

  Страйкбол

  Страйкбол Дельта Львів Командна гра з відтворенням реальних бойових дій. Реальні макети зброї та піротехніка не дадуть вам шансів заскучати підчас гри.

 • Ціни на гру

  Ціни на гру

  Ціни на пейнтбол у Львові. Клуб Дельта завжди лояльний до своїх клієнтів. Висока якість послуг та обслуговування. Сезонні та постійні знижки, а також акції. Подарунки іменинникам.

Новинки

НОВЕ ПОЛЕ ДЛЯ ГРИ DELTA FIELD

Delta Field - це не просто карта для пейнтболу. Це збалансоване поле для гри у пейнтбол, лазертаг та страйкбол. Відтворене на вул.Стрийській 179. та у комп'ютерній грі Counter-Strike: Global Offensive. Кожен наш клієнт матиме змогу грани на цьому полі як в комп'ютерній грі, так і в реальному житті. Клуб Детьта створював цю карту для гри використовуючи елементи карти fy_snow, але доповнюючи своїми елементами. Так получився оригінальний майданчик не тільки для простих ігор у пейнтбол, лазертаг, страйкбол, а й потужна площадка для проведення турнірів. Наш клуб у майбутньому планує дуже багато змагальних заходів для наших клієнтів. Тому, слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах.

Відео огляд 3d макету поля в грі Counter-Strike: Global Offensive. На 25.05.2020. Delta Field на завершальній стадії будівництва.

Delta Field вул.Стрийська 179 клуб ДельтаDelta Field вул.Стрийська 179 клуб ДельтаDelta Field вул.Стрийська 179 клуб Дельта